Get Adobe Flash player

KALENDARZ WYDARZEŃ

17.02.2019 - Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, sympatyków i chcących do nas dołączyć na  WALNE ZEBRANIE OSP ZAWADA

Najświeższe aktualności: https://web.facebook.com/ospwzawadzie/

Znak OSP Zawada

Nadano nam tytuł:

nos

1, 23, 4

Zapraszamy do obejżenia GALERII. Znajduje sie tam bierząca foto relacja z wszystkich wydażeń. 

Serdecznie zapraszamy 

"Najlepsza OSP Województwa Małopolskiego w 2012 roku"

3

W dniu 9.05.2012r., został rozstrzygnięty konkurs na "Najlepszą Ochotniczą Straż Pożarną Województwa Małopolskiego w 2012 roku". W turnieju wzięły udział jednostki, które wygrały zmagania na szczeblu powiatów. Zgłoszono 14 prac ukazujących ich działalność. Na stronie ZOSP RP woj. Małopolskiego można zobaczyć dokładne kryteria ocen oraz poszczególną punktację jaką otrzymali. Komisja Konkursowa przyznała ten prestiżowy tytuł naszej Ochotniczej Straży Pożarnej! Jesteśmy dumni z naszych druhów, z którymi wspólnie tworzymy rodzinę strażacką a ich zaangażowanie i działalność doceniło jury. Dziękujemy za dostrzeżenie naszej pracy, którą na co dzień wykonujemy z odpowiedzialnością i z miłością do munduru wypływającą z głębi naszych serc. Gratulujemy wszystkim Ochotniczym Strażą Pożarnym, które wzięły udział w tej edycji konkursu. Rywalizacja była bardzo wyrównana a najlepiej odda to punktacja końcowa. Niesamowitym uczuciem jest znaleźć się w gronie tak znakomitych jednostek jak te z naszego Województwa. Lecz jeszcze większą dumę przynosi nam nadany tytuł zwycięzcy tegorocznego konkursu. Dziękujemy za zauważenie naszej małej miejscowości Zawada, której mieszkańcy będący w szeregach Ochotniczej Straży Pożarnej i Orkiestry Dętej kochają to co robią. Jak również naszemu Zarządowi dbającemu o naszą jedność oraz o to abyśmy nigdy nie zatracili naszych najważniejszych wartości: BOGA, HONORU i OJCZYZNY oraz przestrzegania DOBRA i BEZPIECZEŃSTWA bliźniego.   

poniżej kilka stron z książki o naszej OSP przygotowanej na w/w konkurs

2


Serdeczne podziękowania dla Marcina SKOCZYLAS - epstryk.pl

ZOSP RP Małopolska - ZOSP RP - Strażak

Administrator: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.