- brak

Nadano nam tytuł:

nos

1, 23, 4

Zapraszamy do obejżenia GALERII. Znajduje sie tam bierząca foto relacja z wszystkich wydażeń.

"Odnowa i rozwój wsi" - małe projekty

Ochotnicza Straż Pożarna zrealizowała trzy małe projekty współfinansowane ze środków Unii Europejskiej, w ramach działania „Wdrażanie Lokalnych Strategii rozwoju – Operacje, które odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działania „Odnowa i rozwój wsi”. Program rozwoju obszarów wiejskich na lata 2007-2013.

Te projekty to:

1)  Wyposażenie Orkiestry Dętej w nowe instrumenty muzyczne; takie jak:

Tuba B – 1szt, Saksofon tenor – 1szt, Talerze marszowe – 1kpl,

Klarnet – 4szt.

2) Wyposażenie do aneksu kuchennego świetlicy wiejskiej OSP w Zawadzie, wg Wykazu:

kuchnia gazowa – 1szt, regał ze stali nierdzewnej – 1szt, szafa chłodnicza – 1szt, stół roboczy przyścienny – 1szt, garnek –1szt, garnek nierdzewny – 1szt, patelnia elektryczna – 1szt, zmywarka uniwersalna – 1szt.

3)  Utworzenia miejsca integracji społeczności lokalnej wokół świetlicy wiejskiej OSP w Zawadzie, poprzez budowę alei spacerowej przy  świetlicy wiejskiej w Zawadzie.