Get Adobe Flash player

KRONIKI OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ W ZAWADZIE

Przepisane artykuły z Kronik (prowadzonej przed laty oraz uwczesnej). Bardzo serdecznie zapraszany do zapoznania się z historią naszej Jednostki od czasów gdy zrodziła się myśl utwożenia takowej jednostki. Lektóra jest obszerna jednak stanowi zaledwie część prowadzonych obecnie opisów (niomal każdego dnia) przez druha Prezesa. 

       Ochotnicza Straż Pożarna zrealizowała trzy małe projekty współfinansowane ze środków Unii Europejskiej, w ramach działania „Wdrażanie Lokalnych Strategii rozwoju – Operacje, które odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działania „Odnowa i rozwój wsi”. Program rozwoju obszarów wiejskich na lata 2007-2013.

          Te projekty to:

             1)  Wyposażenie Orkiestry Dętej w nowe instrumenty muzyczne; takie jak:

     Tuba B – 1szt, Saksofon tenor – 1szt, Talerze marszowe – 1kpl,

     Klarnet – 4szt.

 

        2) Wyposażenie do aneksu kuchennego świetlicy wiejskiej OSP w Zawadzie, wg Wykazu:

kuchnia gazowa – 1szt, regał ze stali nierdzewnej – 1szt, szafa chłodnicza – 1szt, stół roboczy przyścienny – 1szt, garnek –1szt, garnek nierdzewny – 1szt, patelnia elektryczna – 1szt, zmywarka uniwersalna – 1szt.

 

 

3)  Utworzenia miejsca integracji społeczności lokalnej wokół świetlicy wiejskiej OSP w Zawadzie, poprzez budowę alei spacerowej przy  świetlicy wiejskiej w Zawadzie.

 

 

Serdeczne podziękowania dla Marcina SKOCZYLAS - epstryk.pl

ZOSP RP Małopolska - ZOSP RP - Strażak

Administrator: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.