Get Adobe Flash player

KALENDARZ WYDARZEŃ

Najświeższe aktualności: https://web.facebook.com/ospwzawadzie/

Minione wydarzenia:

Zakup instrumentów muzycznych dla Orkiestry Dętej OSP Zawada w celu kultywowania lokalnej tradycji”

W dniu 29 maja 2019 r. Ochotnicza Straż Pożarna w Zawadzie zawarła z Ministrem Kultury i Dziedzictwa Narodowego umowę o dofinansowanie nr 06162/19/FPK/DEK w ramach programu Infrastruktura Kultury na realizację zadania: „Zakup instrumentów muzycznych dla Orkiestry Dętej OSP Zawada w celu kultywowania lokalnej tradycji”. Celem zadania jest: zwiększenie liczebności orkiestry, polepszenie jej brzmienia, uatrakcyjnienie oferty muzycznej oraz udział w lokalnych  uroczystościach i zwiększenie znajomości tradycji i kultury regionu przez odbiorców orkiestry. W ramach zadania stowarzyszenie nabędzie: 4 saksofony altowe z futerałami, 1 euphonium z futerałem, 2 trąbki z futerałami, 1 klarnet z futerałem oraz 1 flet z futerałem.

Zadanie dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury 

Beztytuu

 

Serdeczne podziękowania dla Marcina SKOCZYLAS - epstryk.pl

ZOSP RP Małopolska - ZOSP RP - Strażak

Administrator: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.