Get Adobe Flash player

KALENDARZ WYDARZEŃ

Najświeższe aktualności: https://web.facebook.com/ospwzawadzie/

Minione wydarzenia:

Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny - Kalwaria Zebrzydowska.

Rok czekamy by jak najbardziej uroczyście uczestniczyć w Procesji Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Sanktuarium w Kalwarii Zebrzydowskiej.  Tym razem była to pielgrzymka w 100-tną rocznicę odzyskania Niepodległości przez Polskę i 40-ta rocznica wyboru Ojca Świętego Jana Pawła II na stolice Piotrową. Pojechaliśmy zapełnionym autobusem z orkiestrą i asystą członkiń  Koła Gospodyń w Zawadzie oraz dzieci - dziewczynki z bukiecikami kwiatów i chłopcy z chorągiewkami biało-czerwonymi. Byli też z nami mieszkańcy i członkowie rodzin strażackich. Tym razem udzielił Pan przewspaniałej pogody. Msza święta przy ołtarzu polowym była pod przewodnictwem metropolity krakowskiego abpa Marka Jędraszewskiego z udziałem i głoszącym homilię abpa Józefem Michalikiem i bp Janem Szkodoniem. Dziękowaliśmy, za otrzymane łaski, za życie i Wniebowzięcie Maryi Niepokalanej, która jest dla nas przewspaniałym przykładem -  jak żyć.

Serdeczne podziękowania dla Marcina SKOCZYLAS - epstryk.pl

ZOSP RP Małopolska - ZOSP RP - Strażak

Administrator: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.