Get Adobe Flash player

KALENDARZ WYDARZEŃ

17.02.2019 - Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, sympatyków i chcących do nas dołączyć na  WALNE ZEBRANIE OSP ZAWADA

Najświeższe aktualności: https://web.facebook.com/ospwzawadzie/

Minione wydarzenia:

Różaniec do Granic 07.10.2017

Przepiękna inicjatywa odmówienie wspólnie czterech części różańca o jednej porze, wzdłuż granicy Polski. Zaowocowała również w naszej parafii, zorganizowaniem wyjazdu autobusem i lekkim samochodem strażackim oraz samochodami prywatnymi pod Babią Górę, aby na granicy państwa błagać o ochronę, pokój i nawrócenie – ratunek dla naszej Ojczyzny i świata. Znakiem szczególnym w tym czasie, mimo dnia deszczowego, była piękna pogoda podczas trwania różańca. Powróciliśmy (około 80 osób z naszej parafii) do swoich domów szczęśliwi, że dane było naszemu pokoleniu uczestniczyć w tej pięknej inicjatywie i wspólnie opleść Polskę różańcem uwielbiając Boga. 

Serdeczne podziękowania dla Marcina SKOCZYLAS - epstryk.pl

ZOSP RP Małopolska - ZOSP RP - Strażak

Administrator: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.