Get Adobe Flash player

KALENDARZ WYDARZEŃ

07.06.2018 - uczestniczymy w uroczystości na zakończenie Oktawy Bożego CIała. Zbiórka: 17.30 - remiza OSP Zawada

Najświeższe aktualności: https://web.facebook.com/ospwzawadzie/

Minione wydarzenia:

Zabezpieczenie "Ekobieg" 20.05.2017

Uczestniczyliśmy w zabezpieczeniu Ekobiegu zorganizowanego przez fundusz ochrony środowiska w Krakowie, pod hasłem „Spalajmy kalorie a nie odpady”. Na prośbę Zarządu Wojewódzkiego ZOSP RP, wzięło udział 10 strażaków z OSP Zawada. Zabezpieczyliśmy skrzyżowania i trasę przy ulicy T. Kościuszki pod Salwatorem do Bulwarów Wiślanych. Zadanie zostało wykonane. 

Serdeczne podziękowania dla Marcina SKOCZYLAS - epstryk.pl

ZOSP RP Małopolska - ZOSP RP - Strażak

Administrator: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.