Get Adobe Flash player

Minione wydarzenia:

Wycieczka do Warszawy 15.05.2017

Z inicjatywy pana Piotra Sikory, radnego rady miejskiej w Myślenicach, oraz pana Jarosława Szlachetki posła na sejm RP, odbyła się całodniowa wycieczka do Warszawy. Uczestniczyły w niej połączone grupy młodzieży i dorosłych z Zawady i Krzyszkowic. Pan Piotr Sikora sfinansował autobus a pan Jarosław Szlachetka wprowadził wszystkich do sejmu RP, oprowadził po Muzeum Powstania Warszawskiego, Łazienkach, Placu Piłsudzkiego i innych ciekawych miejscach. Dziękujemy im bardzo serdecznie. 

Serdeczne podziękowania dla Marcina SKOCZYLAS - epstryk.pl

ZOSP RP Małopolska - ZOSP RP - Strażak

Administrator: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.