Get Adobe Flash player

Minione wydarzenia:

Pielgrzymka do Medjugorie 28.04-06.05.2017

Z łaski Pana Boga dane nam było odbyć pod patronatem straży wspaniałą  pielgrzymkę, zapełnionym autobusem do Matki Bożej Królowej Pokoju w Medjugorie (Bośnia i Hercegowina). Dużą część uczestników stanowiła młodzież – członkowie orkiestry dętej i straży lecz nie tylko. Brakujące osoby do zapełnienia wszystkich miejsc w autobusie dobrane zostały z kolegów i koleżanek uczestników, dołączyły też osoby z poza naszej miejscowości. Chciałbym, myślę, że bez żadnej przesady, powiedzieć, że każdego z osobna zaprosiła Maryja Niepokalana. Czekała na progu duchowego domu „Medjugorie”, prowadziła cały czas i dbała o nas jak mama. Bądź uwielbiona Maryjo. Niech będzie uwielbiony Bóg wszechmocny. Jestem przekonany, że przeżycia duchowe zachowamy do końca naszych dni na tej Ziemi. Postaramy się żyć orędziami, które przekazuje nam Maryja, teraz w czasie którym żyjemy na Ziemi. 

Serdeczne podziękowania dla Marcina SKOCZYLAS - epstryk.pl

ZOSP RP Małopolska - ZOSP RP - Strażak

Administrator: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.