Get Adobe Flash player

KALENDARZ WYDARZEŃ

17.02.2019 - Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, sympatyków i chcących do nas dołączyć na  WALNE ZEBRANIE OSP ZAWADA

Najświeższe aktualności: https://web.facebook.com/ospwzawadzie/

Minione wydarzenia:

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej – szczebel wojewódzki

Z zastępcą naczelnika pojechała Karolina Jania do Wieliczki, wzięliśmy też razem przedstawiciela z Krzyszkowic ze szkoły podstawowej. Bardzo dobry, świetny występ Karoliny, lecz znów jak w roku ubiegłym zabrakło jednego punkty, by jechać na eliminacje krajowe. Gratulujemy jej i życzymy sukcesu wymarzonego w przyszłym roku, a będzie dla niej to rok ostatni już by móc uczestniczyć. Kończy bowiem szkołę średnią. B.N.B.D

Serdeczne podziękowania dla Marcina SKOCZYLAS - epstryk.pl

ZOSP RP Małopolska - ZOSP RP - Strażak

Administrator: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.