Get Adobe Flash player

KALENDARZ WYDARZEŃ

17.02.2019 - Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, sympatyków i chcących do nas dołączyć na  WALNE ZEBRANIE OSP ZAWADA

Najświeższe aktualności: https://web.facebook.com/ospwzawadzie/

Minione wydarzenia:

"Bezpieczne Wakacje z Parą Prezydencką"

Na zaproszenie Kierownika Biura Bezpieczeństwa Narodowego, przedstawiciele naszej jednostki oraz MDP, pojechali do Warszawy na spotkanie z panem prezydentem Andrzejem Dudą i na plenerową imprezę „Bezpieczne wakacje z parą prezydencką”. Pojechało 6-cioro dzieci i trzech druhów. Dziękujemy również, że Pan Bóg pozwolił nam szczęśliwie pojechać do Warszawy i wrócić.

 

Wyjazd zorganizował tj. załatwił wejście do Pałacu Prezydenckiego i Ogrodów Prezydenckich pan Mirosław Wiklik – generał w stanie spoczynku, aktualnie sprawujący funkcję cywilną Dyrektora Gabinetu Szefa Biura Bezpieczeństwa Narodowego.  

Zobacz wszystkie zdjęcia>>>

Serdeczne podziękowania dla Marcina SKOCZYLAS - epstryk.pl

ZOSP RP Małopolska - ZOSP RP - Strażak

Administrator: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.