Get Adobe Flash player

KALENDARZ WYDARZEŃ

07.06.2018 - uczestniczymy w uroczystości na zakończenie Oktawy Bożego CIała. Zbiórka: 17.30 - remiza OSP Zawada

Najświeższe aktualności: https://web.facebook.com/ospwzawadzie/

Minione wydarzenia:

Zawody Gminne OSP

W zawodach wzięliśmy udział wystawiając dwie drużyny: żeńską i męską. Tak się złożyło w tym roku, że wystąpiliśmy „z marszu”, bez większej ilości treningów. Całkiem nowe doświadczenie, ale nabytych umiejętności się nie zapomina. Tak Pan Bóg poprowadził, że nabyte doświadczenie wypracowane w poprzednich latach, zaowocowało bardziej niż moglibyśmy się spodziewać. Kobiety dały wspaniały popis, zajmując I miejsce, natomiast mężczyźni, na 14 startujących drużyn wywalczyli III miejsce. Wróciliśmy szczęśliwi.

Zobacz wszystkie zdjęcia>>>

Serdeczne podziękowania dla Marcina SKOCZYLAS - epstryk.pl

ZOSP RP Małopolska - ZOSP RP - Strażak

Administrator: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.