Get Adobe Flash player

KALENDARZ WYDARZEŃ

17.02.2019 - Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, sympatyków i chcących do nas dołączyć na  WALNE ZEBRANIE OSP ZAWADA

Najświeższe aktualności: https://web.facebook.com/ospwzawadzie/

Minione wydarzenia:

Pielgrzymka motocyklowa - szlakiem Papieskim

Jak dziękować Panu Bogu za łaski udzielone podczas organizacji pielgrzymki oraz za te udzielone czasie jej trwania (pogoda - dopiero po powrocie zaczął padać deszcz, bezpieczeństwo, i wiele innych z których na pewno nie zdawaliśmy sobie sprawy). Spod  Domu Strażaka z Zawadzie pojechało tym razem 26 motocykli – imponująca liczba! Pojechali strażacy z Zawady, motocykliści z Polanki oraz z innych miejscowości zaprzyjaźnionych z nami. W tym roku połączyliśmy się z grupą z Myślenic, czyli plus 10 motocykli. W Zakopanem, na Krzeptówkach, pod sanktuarium zebrało się 300 motocykli oraz 160 samochodów strażackich (jak powiedział Prezes Siarka). Spod Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej przejechaliśmy dostojnie, wobec bardzo licznie zgromadzonych osób, na trasę przejazdu, przez Gubałówkę, trasą papieską do Ludźmierza. Tam pokłoniliśmy się naszej Mamie, uczestnicząc w uroczystej Mszy Świętej dziękczynnej, w przepiękny Dzień Zesłania Ducha Świętego. Niech będzie Bóg uwielbiony w każdym uczestniku pielgrzymki. Niech poprowadzi nas tam również za rok.

Zobacz wszystkie zdjęcia>>>

Serdeczne podziękowania dla Marcina SKOCZYLAS - epstryk.pl

ZOSP RP Małopolska - ZOSP RP - Strażak

Administrator: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.