Get Adobe Flash player

Minione wydarzenia:

Dzień Strażaka

Dzień Świętego Floriana – naszego Patrona. Stawiliśmy się najliczniej jak potrafiliśmy, by dziękować P. Bogu za otrzymywany bezmiar łask w naszej służbie strażackiej, podczas uroczystej
z wystawieniem Najświętszego Sakramentu Mszy Świętej. Była z nami jak zwykle orkiestra i młodzież, którą chcemy wprowadzać w najwyższe wartości. Po Mszy Świętej kontynuujemy uroczystość na placu apelowym. Tam raport, przegląd pododdziałów, podniesienie flagi państwowej na maszt, życzenia. Po uroczystości rozformowanie pododdziałów przy budynku strażnicy.

Zobacz wszystkie zdjęcia>>>

Serdeczne podziękowania dla Marcina SKOCZYLAS - epstryk.pl

ZOSP RP Małopolska - ZOSP RP - Strażak

Administrator: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.