Get Adobe Flash player

KALENDARZ WYDARZEŃ

17.02.2019 - Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, sympatyków i chcących do nas dołączyć na  WALNE ZEBRANIE OSP ZAWADA

Najświeższe aktualności: https://web.facebook.com/ospwzawadzie/

Minione wydarzenia:

Ogólnopolski Turnije Wiedzy Pożarniczej - etap Powiatowy

Turniej Wiedzy Pożarniczej na szczeblu powiatowym. Dzo tego szczebla zakwalifikowali się tylko pierwsze miejsca z etapu gminnego. Ta osoba z naszej jednostki w tym roku była dh Karolina Jania. W powiecie wystąpiła również doskonale. Na 30 pytań testowych, prawidłowych odpowiedzi udzieliła 27, tj. najwięcej ze wszystkich uczestników. Zdobywając I miejsce w powiecie w grupie gimnazjalnej, zapewniła sobie udział w OTWP na szczeblu Wojewódzkim. Gratulujemy tak dobrego wyniku!   

Serdeczne podziękowania dla Marcina SKOCZYLAS - epstryk.pl

ZOSP RP Małopolska - ZOSP RP - Strażak

Administrator: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.