Get Adobe Flash player

KALENDARZ WYDARZEŃ

Najświeższe aktualności: https://web.facebook.com/ospwzawadzie/

Minione wydarzenia:

5-lecie Orkiestry Dętej

Orkiestra obchodzi Jubileusz 5-lecia istnienia. Została powołana 17 stycznia 2010r. Dziękujemy Panu Bogu za jej powołanie i rozwój, istnienie i grę ku Chwale Bożej. Uroczystości rozpoczęły się przemarszem wspólnym, razem z pocztem sztandarowym do Kościoła parafialnego, na Mszę Świętą dziękczynna za otrzymywane łaski oraz prosiliśmy o opiekę przez wstawiennictwo Matki Bożej i Błogosławionej Anieli Salawy.  W pięknej oprawie muzyki, czytań podjętych przez członków orkiestry, śpiewie psalmu i modlitwy wiernych złożone zostało dziękczynienie dla Maryi i wotum na obraz patronki Orkiestry Bł. Anieli Salawy. Ksiądz Proboszcz Marek Oczkowski, w homilii, w nawiązaniu do Ewangelii mówił o grze orkiestry jaka powinna być i jak powinna wyglądać. Po powrocie do Domu Strażaka, orkiestra dała 1,5 godzinny zachwycający koncert, którego słuchało około 200 osób, mieszkańców i nie tylko. Później rozpoczęła się zabawa na której bawiło się ok. 250 osób. Wszystko zakończyło się bardzo pomyślnie, przy wielkim zaangażowaniu członków orkiestry.  

Serdeczne podziękowania dla Marcina SKOCZYLAS - epstryk.pl

ZOSP RP Małopolska - ZOSP RP - Strażak

Administrator: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.