Get Adobe Flash player

KALENDARZ WYDARZEŃ

17.02.2019 - Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, sympatyków i chcących do nas dołączyć na  WALNE ZEBRANIE OSP ZAWADA

Najświeższe aktualności: https://web.facebook.com/ospwzawadzie/

Minione wydarzenia:

"straż pożarna wczoraj i dziś" m. Kraków - zakończenie uświetnione przez MDP Zawada

Na co dzień to ich szkolono, tym razem oni byli w roli specjalistów. W ramach tygodni straży pożarnych w galerii Krakowskiej, pod hasłem: "straż pożarna wczoraj i dziś", 18 maja nasze druhny i druhowie MDP wcielili się w rolę animatorów zabaw dla najmłodszych, przybliżających pracę strażaka. Wśród licznych atrakcji były takie jak: gaszenie wioski smerfów, trafianie w cel z hydronetki czy też układanie wieży ze skrzynek, będac podwieszonym na linie. Odbył się również pokaz ratowniczy, symulujący zdarzenie drogowe. Po za tymi oraz innymi atrakcjami, przez cały czas trwania wydazrenia, można było zobaczyć samochody oraz sprzęt gaśniczy, zarówno ten najnowszej generacji jak również taki, który na codzień można zobaczyć w muzeum. 

 

Również w ramach tej akcji, dwa tygodnie wcześniej zaprezentowałą się nasza Orkiestra Dęta.

 

Serdeczne podziękowania dla Marcina SKOCZYLAS - epstryk.pl

ZOSP RP Małopolska - ZOSP RP - Strażak

Administrator: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.