Get Adobe Flash player

KALENDARZ WYDARZEŃ

17.02.2019 - Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, sympatyków i chcących do nas dołączyć na  WALNE ZEBRANIE OSP ZAWADA

Najświeższe aktualności: https://web.facebook.com/ospwzawadzie/

Minione wydarzenia:

Trening MDP 01.05.2014r.

W dzisiejszym dniu rozpoczęły się treningi do gminnych zawodów sportowo-pożarniczych MDP oraz wojewódzkich. Życzymy wytrwałości na treningach dla druhów i opiekunów , zaangażowania, systematyczności w treningach oraz dobrej zabawy. Zawody już w czerwcu !!! Trenujący niech pamiętają iż im więcej potu na treningach , tym mniej krwi w walce (w naszym przypadku tym lepsze wyniki i miejsca).    

 

Serdeczne podziękowania dla Marcina SKOCZYLAS - epstryk.pl

ZOSP RP Małopolska - ZOSP RP - Strażak

Administrator: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.