Get Adobe Flash player

KALENDARZ WYDARZEŃ

17.02.2019 - Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, sympatyków i chcących do nas dołączyć na  WALNE ZEBRANIE OSP ZAWADA

Najświeższe aktualności: https://web.facebook.com/ospwzawadzie/

Minione wydarzenia:

Sylwester 2013 w OSP Zawada

Kolejny raz mieliśmy przyjemność przygotować i przeprowadzić taneczną zabawę sylwestrową. Sylwester 2013 uważamy za udany. Goście, którzy postanowili przywitać nowy rok razem z nami bawili się do białego rana, którym dziękujemy za wysoką kulturę zabawy oraz ciepłe słowa. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania oraz sprawnego przeprowadzenia zabawy. Dziękujemy szczególnie tym, na których zawsze możemy liczyć kosztem rezygnacji z własnych planów. Do zobaczenia na kolejnych zabawach tanecznych!

 

Serdeczne podziękowania dla Marcina SKOCZYLAS - epstryk.pl

ZOSP RP Małopolska - ZOSP RP - Strażak

Administrator: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.