03.05.2018 - uczestniczymy w uroczystościach 3-go maja połączonych z Dniem Strażaka. Zbiórka: 09.30 - remiza OSP Zawada

03.06.2018 - pielgrzymka motocyklowa strażaków szlakiem Papieskim Krzeptówki-Ludźmierz, zbiórka: 7.00 - przy remizie OSP Zawada, >> więcej >>

Wyróżnienie naszej OSP w Starostwie

Po wyróżnieniu w konkursie na „Najlepszą OSP Województwa Małopolskiego w 2012 roku”, (chociaż wygraliśmy zaledwie jednym punktem), z inicjatywy Starosty Powiatowego p. Józefa TOMALA, zostaliśmy zaproszeni do budynku Starostwa. Podczas odbywającej się Sesji Rady Powiatu, otrzymaliśmy z rąk p. Starosty, List Gratulacyjny podpisany przez Przewodniczącego Rady Powiatu p. Henryka MIGACZA i Starostę Powiatowego p. Józefa TOMALA.

Również w obecności Radnych Powiatu Myślenickiego, komendant Powiatowy PSP, mł. bryg. mgr inż. Sławomir KAGANEK i Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Myślenicach p. Jan PODMOKŁY, wręczyli przedstawicielom jednostki w Zawadzie, pamiątkową statuetkę i list gratulacyjny.

Dziękujemy Panu Staroście, Radzie Powiatu, Panu komendantowi PSP w Myślenicach oraz Panu Prezesowi Zarządu Oddziału Powiatowego w Myślenicach, za wyrazy uznania i gratulacje.

Nie spodziewaliśmy się zupełnie tego wyróżnienia.    DZIĘKUJEMY.