Get Adobe Flash player

KALENDARZ WYDARZEŃ

Najświeższe aktualności: https://web.facebook.com/ospwzawadzie/

Znak OSP Zawada

Nadano nam tytuł:

nos

1, 23, 4

Zapraszamy do obejżenia GALERII. Znajduje sie tam bierząca foto relacja z wszystkich wydażeń. 

Serdecznie zapraszamy 

Zlot MDP w m. Szaflary

W dniu dzisiejszym tj. 1.09.2018 roku uczestniczyliśmy wraz z Młodzieżową Drużyną Pożarniczą w VIII ZLOCIE MŁODZIEŻOWYCH DRUŻYN POŻARNICZYCH WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO , który tym razem odbył się w Szaflarach. W zlocie uczestniczyło około 1100 osób. Nasi młodzi strażacy musieli zmierzyć się z konkurencjami, które spotykali na swojej trasie prowadzącej przez malownicze tereny miejscowości Szaflary. Konkurencji było 25, a w każdej z nich nasi druhowie musieli wykazać się sprytem oraz pomysłowością. Zlot w Szaflarach był świetna okazją do zabawy oraz integracji z druhami z całego województwa. Dzięki pięknej pogodzie jaka towarzyszyła nam przez cały dzień mogliśmy podziwiać widoki na pobliskie Tatry. Warto podkreślić, że jesteśmy jednostką, która uczestniczy w tym wydarzeniu od samego początku powstania tej wspaniałej inicjatywy. Ogromne podziękowania składamy naszym młodym strażakom za wspaniałe reprezentowanie naszej strażackiej rodziny. Jesteśmy dumni, że mamy taką młodzież, która w przyszłości będzie stanowić siłę Ochotniczej Straży Pożarnej w Zawadzie.

Serdeczne podziękowania dla Marcina SKOCZYLAS - epstryk.pl

ZOSP RP Małopolska - ZOSP RP - Strażak

Administrator: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.