Get Adobe Flash player

KALENDARZ WYDARZEŃ

03.05.2018 - uczestniczymy w uroczystościach 3-go maja połączonych z Dniem Strażaka. Zbiórka: 09.30 - remiza OSP Zawada

03.06.2018 - pielgrzymka motocyklowa strażaków szlakiem Papieskim Krzeptówki-Ludźmierz, zbiórka: 7.00 - przy remizie OSP Zawada, >> więcej >> 

Znak OSP Zawada

Nadano nam tytuł:

nos

1, 23, 4

Zapraszamy do obejżenia GALERII. Znajduje sie tam bierząca foto relacja z wszystkich wydażeń. 

Serdecznie zapraszamy 

Nadchodzi pielgrzymka motocyklowa strażaków szlakiem Papieskim, Krzeptówki-Ludźmierz !!!!

Zbliża się czerwiec wielkimi krokami, a wraz z jego nadejściem będziemy mogli jak co roku uczestniczyć w motocyklowej pielgrzymce strażaków. Jest to jedno z bardziej oczekiwanych wydarzeń. Niedziela 3 czerwca, spotkamy się przy remizie OSP Zawada, udekorujemy motocykle i wyruszymy wspólnie do Zakopanego. Niech będzie nas jeszcze więcej niż w 2017 roku. Parking za naszą remizą jest duży i pomieści wszystkich chętnych. Więcej informacji opublikujemy, gdy tylko organizatorzy je udostępnią. Tym czasem przypomnijmy sobie jak to było rok temu :)  

Serdeczne podziękowania dla Marcina SKOCZYLAS - epstryk.pl

ZOSP RP Małopolska - ZOSP RP - Strażak

Administrator: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.